![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8597002
*
nr 859 7002
Stolar
4 st, "Kayson" Dinett City, Milwaukee Wisconsin, 60-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:44:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 14:26:11
1
Vinnande bud
11/11 19:39:55
2
800 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar milwaukee wisconsin stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:07
-
6288 Emmafåtölj
Röd velourklädsel
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:06
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:31
-
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:54
-
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:59
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7002
Stolar
4 st, "Kayson" Dinett City, Milwaukee Wisconsin, 60-tal
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/11 14:26:11 | 1 | Vinnande bud |
11/11 19:39:55 | 2 | 800 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar milwaukee wisconsin stol stolar
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 20:07 -
6288 Emmafåtölj
Röd velourklädsel
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:06
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:31 -
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:54 -
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 18:59