MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8597002
*
nr 859 7002
Stolar
4 st, "Kayson" Dinett City, Milwaukee Wisconsin, 60-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:44:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/11 14:26:11
1
Vinnande bud
11/11 19:39:55
2
800 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar milwaukee wisconsin stol stolar
-
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11
-
8163 Bergèrer
ett par, Louis XVI-stil, röd/guld
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:40
-
8152 Dantestol
ek, grön/röd, kretong
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26
-
8147 Fåtölj
Rotting
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:16
-
8155 Fåtölj
skinn, Louis XV-stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:01
-
8145 Fåtöljer
1 par + bord, rotting och glas. Diameter: 71 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7002
Stolar
4 st, "Kayson" Dinett City, Milwaukee Wisconsin, 60-tal
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/11 14:26:11 | 1 | Vinnande bud |
| 11/11 19:39:55 | 2 | 800 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar milwaukee wisconsin stol stolar
-
8164 Bergère
Gustaviansk stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11 -
8163 Bergèrer
ett par, Louis XVI-stil, röd/guld
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:40 -
8152 Dantestol
ek, grön/röd, kretong
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:26
-
8147 Fåtölj
Rotting
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:16 -
8155 Fåtölj
skinn, Louis XV-stil
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:01 -
8145 Fåtöljer
1 par + bord, rotting och glas. Diameter: 71 cm, h..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17



